Data publikacji: 10 XII 2021

Najlepsze i najciekawsze filmy pokazów konkursowych XXVII Festiwalu Form Dokumentalnych NURT 2021 można bezpłatnie oglądać online.

Startujemy 13 grudnia o godz. 12. Filmy będą dostępne do 20 grudnia.

Wśród naszych propozycji znajdą się między innymi filmy: „I przyszła do nas wojna” Krzysztofa Krzyżanowskiego – laureat Nagrody Specjalnej Dyrektora Artystycznego Festiwalu Krzysztofa Miklaszewskiego, czy wyróżnione przez Komisję Artystyczną „Oczami Ochiro” Ilony Ptak oraz „Dad You’ve Never Had”. Będzie historycznie, będzie o miłości i będzie z humorem. Pełną listę naszych propozycji przedstawimy 13 grudnia o 12:00 na stronie Kieleckiego Centrum Kultury i na profilach fb KCK i NURTU.

Osoby, które będą chciały wejść do naszego kina – a wstęp będzie bezpłatny ? – prosimy o wysłanie maila z wpisanym tytułem „WIRTUALNE KINO NURTU” na adres: impresariat@kck.com.pl . W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko – drogą zwrotną wyślemy Państwu link z dostępem do przygotowanych przez nas filmów.

Wszystkich tych, którzy nie mogli być na NURCIE, wszystkich tych, którzy chcą sobie NURT przypomnieć i wszystkich tych, którzy po prostu kochają dobre kino dokumentalne – zapraszamy!

NURT się nie kończy, NURT ciągle płynie. Z Wami i dzięki Wam.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.