Wstęp

Wygodne leżaki, profesjonalny dmuchany ekran, na którym wszystko widać doskonale, nawet gdy jeszcze nie jest całkiem ciemno. Na świetne kino w plenerze zaprasza w czerwcowe i lipcowe weekendy Kieleckie Centrum Kultury.

Projekt jest realizowany z Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy na filmy familijne, które prezentujemy na kieleckich osiedlach. Pokazom towarzyszą zabawy dla dzieci. Spotykamy się zawsze o godz. 17. Są bańki mydlane, malowanie tatuaży i buziek, zabawy, duże zabawki i klocki, balony, a nawet piniata. Wszystko to, co kochają dzieci. W nagrodę rozdajemy wejściówki do bawialni „Raj Urwisa” na ul. Okrzei. A na deser – film. Wszystko bezpłatnie!

Filmy dla nieco starszych pokazujemy przed Kieleckim Centrum Kultur, zawsze o godz. 20:30.

Kino Letnie na Osiedlach i Kino Letnie w Centrum „Przyjazne Kielce” ma już swoich fanów. Zapraszamy tych, którzy kochają kino i dobrą zabawę.

Wstęp bezpłatny!

Opis filmu

Gatunek: Dramat/Komedia/Romans
Premiera: 1 grudnia 1987

Włoska dzielnica Nowego Jorku. Cosmo jest hydraulikiem, Rose prowadzi dom, w którym mieszkają jeszcze: ich 37-letnia, przedwcześnie owdowiała córka Loretta oraz dziadek. Pewnego dnia młoda wdowa wybiera się z sąsiadem Johnnym na kolację, w trakcie której mężczyzna nieśmiało prosi ją o rękę. Zostaje przyjęty. Ślub ma odbyć się za miesiąc, wcześniej jednak przyszły pan młody pilnie wyjeżdża do chorej matki na Sycylię, uprzednio prosząc narzeczoną, by zawiadomiła o wszystkim jego brata, Ronniego. Spotkanie z przyszłym szwagrem mocno skomplikuje jej małżeńskie plany.

(źródło: filmweb.pl)

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.