Kochani! 

Jedną z idei Konkursu OFF FASHION jest pokonywanie stereotypów. 

Ktoś uważał, że Debiutant nie może tak od razu pojawić się ze swoją kolekcją obok Mistrza? Na OFF FASHION to możliwe – a nawet więcej! – wskazane! Pomysł na strój jest zbyt awangardowy, zbyt nieprzystający do obecnych trendów, nigdzie go nie pokażą? W Kieleckim Centrum Kultury pokażą – bo trendy są po to, by je zmieniać! Mówią Ci, że Polska to złe miejsce na start dla projektanta, że Berlin, że Londyn – OFF FASHION udowadnia, że można z Kielc trafić na łamy Vogue, do Danii, do Chin, gdziekolwiek sobie wymarzysz! Bo granice są w Twojej głowie! 

Moda jest sztuką pokonywania granic. OFF FASHION jest konkursem gdzie to, co wydaje się niemożliwe – jawi się na scenie. 

A dzieje się tak dlatego, że Wam zaufaliśmy – zaufaliśmy Waszej kreatywności i wyobraźni. I nigdy się nie zawiedliśmy! Dlatego tematem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION jest… brak tematu. Szalejcie! 

Inspiruje Was moda z czasów króla Artura? Pokażcie nowe szaty Ginewry! Lubicie kultowe polskie seriale? Czas na nowy garnitur dla inżyniera Karwowskiego. Ulica. Morska bryza. Kobieta na przystanku. Gwiezdne podróże. Samotność. Narodziny. Życie i emocje, obrazy i momenty – to wszystko jest dla Was przecież inspiracją, czerpiecie z tego, obserwujecie i tworzycie. Stwórzcie to, co Wam najgłębiej w duszy gra! Bez ograniczeń tematycznych, bez podpowiedzi i ram. Ufamy, że to będzie najlepsza edycja – bo Wy, Kochani Projektanci, jesteście najlepsi! 

Mówią – Sky is the limit. 

My mówimy – OFF FASHION has no limit’s. 

Przecież swoją pasją i talentem już dawno jesteście nad nieboskłonem! I jeszcze dalej – bo zawsze jest jakieś dalej… 

Na zgłoszenia czekamy do dnia 13 maja 2019 r. do północy.

Półfinał Konkursu  31 maja 2019 r. Targi Kielce  8:00

Finał Konkursu 1 czerwca 2019 r. Kieleckie Centrum Kultury; Duża Scena 19:00

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne na stronie: offfashion.eu

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.