Usłyszymy NAJPIĘKNIEJSZE PRZEBOJE O MIŁOŚCI z różnych musicali, takich jak: „Upiór w operze”, „Zakonnica w przebraniu”, „Koty” i innych.

Wystąpią najlepsi wokaliści z teatrów muzycznych w Polsce m.in. z ROMY i Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

EDYTA KRZEMIEŃ – debiutowała w musicalu „Upiór w operze” w Teatrze ROMA

Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w operze” w Teatrze Muzycznym ROMA. Kilka lat później zagrała Christine ponownie w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Jej inne role to: Fantyna („Les Misérables”), Joanna („Sweeney Todd”), Kala („Tarzan”), Emma („Jekyll i Hyde”), Siostra Maria Robert („Zakonnica w przebraniu”) i Molly („Ghost”). Wystąpiła także w monodramie muzycznym „Opowieści Zimowe”.

Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę „W poszukiwaniu dróg” (platynowa płyta). Z utworami i pod batutą kompozytora wystąpiła na festiwalu „Klara Music Festival” w Brukseli wykonując muzykę z filmów K. Kieślowskiego.

W Teatrze Muzycznym ROMA śpiewała w programach i spektaklach: „Ale musicale!”, „Najlepsze z ROMY”, „Les Misérables”, „Upiór w operze”, „Piloci”

OLGA BOŃCZYK – świetna aktorka i wokalistka

Coraz dojrzalsza, a przez to piękniejsza, bardziej świadoma siebie. Energetyczna i zmysłowa. Czerpie z życia garściami i realizuje swoje marzenia.

Olga Bończyk urodziła się we Wrocławiu. Na tamtejszej Akademii Muzycznej ukończyła wydział wokalno-aktorski. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Spirituals Singers Band,  który w tamtych latach był jednym z najbardziej liczących się zespołów gospelowych w Polsce:)

Jednak to w Warszawie artystka zbudowała swoją pozycję i markę artystyczną. Publiczność telewizyjna pamięta ją z bardzo intrygującej roli doktor Edyty granej w serialu „Na dobre i na złe” oraz licznych programów telewizyjnych.

W 2020 roku dołączyła do zespołu aktorskiego w serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie wciela się w postać Sylwii, uwodzicielskiej pani prawnik. Zagościła także na dłużej w serialu „Leśniczówka”, gdzie można ją oglądać, w zabawnej odsłonie, w roli Adelajdy, której losy splotą się z mecenasem Grzymowskim. Artystka występuje w wielu spektaklach wystawianych na deskach teatralnych m.in. „Za rok o tej samej porze”, „O co biega?”, „Abonament na szczęście” czy „Atrakcyjna wdowa”.

MARCIN JAJKIEWICZ – rozwija skrzydła

Miłośnik sportu , motoryzacji, podróży i oczywiście muzyki .Absolwent Akademii Muzycznej im . Karola Szymanowskiego w Katowicach. W 1991r. Rozpoczął edukacje w Państwowej Podstawowej Szkole Muzycznej im.Grażyny Bacewicz w Warszawie, w klasie wiolonczeli . Jego zainteresowania instrumentalne rozwijały się jednak i szkołę ukończył w klasie trąbki. Następne kroki muzyczne Marcin poczynił w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina również w Warszawie. W tym samym czasie rozwijał swoje zainteresowanie sportem w klubie Polonia Warszawa w drużynie koszykówki.

Obok gry na trąbce u Marcina rozwijały się umiejętności wokalne. Postanowił więc spróbować swoich sił na egzaminie wstępnym do Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego na wydział Jazzu i Muzyki rozrywkowej (obecnie Wydział Kompozycji , Interpretacji, Edukacji i Jazzu). W trakcie studiów rozpoczął współprace z zespołem Button Hackers. Z zespołem tym nagrał pierwszą płytę „To mój anioł”. Z tytułową piosenką wzioł udział w festiwalu „Przeboje lata jedynki”2005.

Na początku 2008 Marcin zostaje zaproszony do realizacji płyty „Rozwiń skrzydła” Od 2010 roku współpracuje z zespołem TomQ.

JAKUB MILEWSKI – śpiewa i komponuje

Urodził się w Ostrołęce. Z wykształcenia jest śpiewakiem operowym. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie  na wydziale wokalno-aktorskim. Dyryguje, komponuje, realizuje projekty muzyczne. Koncertował między innymi w Szwecji, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Kieruje też artystycznie Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie. To on organizuje także „Ostrołęckie Operalia”.

Jako kompozytor nagrał też kilka płyt, w tym „Kantatę Przemienienia” wydaną przez Edycję św. Pawła, a także m.in. „Pieśni Powstania Warszawskiego w nowych aranżacjach Włodzimierza Korcza” wydaną przez warszawską Filharmonię im. R.Traugutta. Jest inicjatorem festiwalu „Ostrołęckie Operalia” wspólnie z Towarzystwem Muzycznym im. Grażyny Bacewiczówny w Ostrołęce. Każdy z festiwali gromadził ponad 100 artystów i kilkutysięczną widownię.

STRAUSS ENSEMBLE – ma bogaty repertuar

To zespół muzyki wiedeńskiej, działający od 1999 r. Tworzą go muzycy Filharmonii Świętokrzyskiej. Repertuar zespołu jest bardzo bogaty i zróżnicowany. To muzyka Straussów – walce, polki, galopy, marsze, czardasze oraz fokstroty, muzyka popularna, filmowa i taneczna.

Zespół jest zapraszany do udziału w prestiżowych imprezach, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy oraz Festiwalu im. Krystyny Jamroz w Busku Zdroju, jak również Festiwalu Muzyki w Sandomierzu. Skład zespołu: Artur Jaroń – fortepian, założyciel zespołu, Ludmiła Worobec-Witek – skrzypce, kapelmistrz, Jacek Hodur – wiolonczela, Krzysztof Sokołowski – kontrabas, Agnieszka Wolska – flet, Dariusz Kozieł – klarnet.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.