Grafika koncertu "Zacznij od Bacha. Na pomarańczowym tle graficznie narysowane bujna czupryna i okulary. Na nich biały napis: koncert Zacznij od Bacha. Po prawej stronie biały napis: w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu. 12 listopada godz. 18. Duża scena KCK. Śpiew Karol Berger. Bilety 30-40 zł.

Opis

Utwory ZBIGNIEWA WODECKIEGO wykonuje zespół ZACZNIJ OD BACHA
w hołdzie ZBIGNIEWOWI WODECKIEMU

Zacznij od Bacha – Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny powstały w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą niesamowici młodzi muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili odważyć się i przez swoją pracę, pasję, jak i talent złożyć hołd jednemu z największych artystów polskiej sceny.

Koncert to wędrówka po twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95, aż do 2018. Dzięki temu usłyszeć można te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać.

Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach, co zachowuje ich charakter i oddaje ducha „tamtych lat”. Koncert jest przeplatany anegdotkami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego. Charyzma artystów sprawia, że jest to uczta nie tylko ale ucha, ale i oczu.

Skład

Karol Berger – śpiew
Łukasz Malinowski – gitara
Piotr Malinowski – gitara basowa
Dawid Buras – instrumenty klawiszowe
Adrian Rybka – perkusja

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.