Grafika. Plakat koncertu Zakopower. Na czarnym tle litery: 7 marca, godz. 19, Duża scena KCK, bilety 89/99/109 zł. Po prawej stronie portretowe zdjęcie zespołu. Z przodu przystojny lider w beżowym garniturze. To Sebastian Karpiel-Bułecka. W tle siedzi 7 muzyków.

Zakopower rusza w trasę koncertową “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour” promującą piosenki z nowej płyty o tym samym tytule. Będzie różnorodnie. Będzie energetycznie, ale i refleksyjnie.

Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić.

mówi Sebastian Karpiel-Bułecka

Na koncercie Zakopower poprzeplata repertuar ze wszystkich płyt, ale fundamentem będą oczywiście utwory z ostatniego albumu. Usłyszymy „Chwilę” czy „Wielkie oczy”, ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”. Zespół postanowił dać nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom poprzez świeże i zaskakujące aranżacje.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.