Data publikacji: 06 X 2023
Zdjęcie. Brunetka z włosami do ramion i na czerwono pomalowanymi ustami. Na sobie ma czarną marynarkę. Patrzy w obiektyw.

Gdy miała 7 lat na stałe opuściła Kielce i wyjechała do Nowego Jorku. Dagmara Domińczyk uczyła się w prestiżowej szkole teatralnej Carnegie Mellon University. Aktorka będzie gościem kolejnego Salonu Kobiet w Galerii Sztuki Współczesnej „Winda” KCK.

Aktorka od ponad dwudziestu lat występuje w licznych sztukach na Broadwayu, w filmach i telewizji u boku takich aktorów i aktorek jak Salma Hayek, Jennifer Aniston, Marion Cotillard, Rutger Hauer i Joaquin Phoenix. Ostatnio można ją zobaczyć w filmach: „Priscilla”, „The Immigrant”, „Higher Ground” czy serialach: „Miasto jest nasze”, :”Boardwalk Empire”, „Hello, Tomorrow!”. Znamy ją także z roli Mercedes w filmie „Hrabia Monte Christo”.

Dagmara Domińczyk grała także w „Sukcesji”, oryginalnym serialu HBO, uznanym za jeden z najlepszych seriali dramatycznych ostatnich lat oraz w nominowanym do Oscara filmie „Córka” z Olivią Coleman. Z pełnym oddaniem realizuje swoje pasje: aktorstwo, życie twórcze naznaczone pogłębionymi, autentycznymi  relacjami  z innymi ludźmi, życie rodzinne, a przede wszystkim wychowywanie dwóch synów. Odwiedza Polskę i Kielce, by pokazać swoim dzieciom ojczyznę.   Spotkanie rozpocznie się 8 października o godz. 17 w Galerii Sztuki Współczesnej „Winda” Kieleckiego Centrum Kultury. Poprowadzą je Marzena Sobala i dyrektor KCK Augustyna Nowacka. Bilety na spotkanie kosztują 20 zł. Można je kupić w kasie KCK i na bilety24.kck.pl

Spotkanie rozpocznie się 8 października o godz. 17 w Galerii Sztuki Współczesnej „Winda” Kieleckiego Centrum Kultury. Poprowadzą je Marzena Sobala i dyrektor KCK Augustyna Nowacka. Bilety na spotkanie kosztują 20 zł. Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj tutaj.

Strona aktorki w IMDb

Grafika. Plakat Salonu Kobiet. Na różowym tle zdjęcie pięknej brunetki z włosami do ramion i na czerwono umalowanymi ustami. To aktorka Dagmara Domińczyk. Poniżej daty: 8 października 2023 godz. 17 Galeria Sztuki Współczesnej "Winda" KCK. Bilety 20 zł.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.